Kontaktujte nás

Vzdělávací jazyková agentura

Efektivita a kvalita
Každému studentovi věnujeme 100 % z jeho hodiny a soustředíme se na výsledek.
Osobní přístup
Každý člověk je jiný a každý člověk potřebuje zcela jiný přístup k výuce.
Advanced soft skills
Od základů až po jazykový koučink.
15 jazyků
Bude Vás učit vždy certifikovaný rodilý mluvčí nebo český lektor s vysokoškolským lingvistickým vzděláním.

Jsme profesionálně organizovaná vzdělávací a jazyková agentura Ttime s.r.o. Naším posláním jsou komplexní jazykové služby pro firmy, podnikatele i jednotlivce.

Specializujeme se na firemní a individuální jazykové kurzy a trénink soft skills dovedností. S námi zvládnete nejen běžnou komunikaci ale také prezentace, obchodní jednání, vedení týmu i vyjednávání v cizím jazyce. Vyučujeme aktivně 15 jazyků - angličtinu, němčinu, ruštinu, francouzštinu, španělštinu, češtinu a mnoho dalších.

Firmám a korporacím nabízíme testování znalostí cizích jazyků u zaměstnanců, absolventů jazykových kurzů i uchazečů o zaměstnání. Výsledky testů odhalí slabé stránky a slouží k návrhu optimálních výukových okruhů.

Součástí našich služeb jsou překlady obchodních i profesních textů a tlumočení konferencí, školení, společenských akcí a navazující jazyková asistence.

Zvládněte cizí jazyky se vzdělávací jazykovou agenturou Ttime s.r.o. Naleznete nás v centru Prahy v ulici Václavské náměstí 21. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Angličtina
Němčina
Španělština
Italština
Ruština
Polština
Čeština
Francouzština
Hebrejština
Turečtina
Arabština
Vlámština
Čínština
Slovenština
Maďarština
„Nejsem tak bohatý, abych mohl chodit do levných jazykových kurzů.“

Kolik to stojí?

10% = 120 Kč
0%

Ttime

*600 Kč

0%

Veřejný kurz

1200 Kč

vs.

Výhody

  • Nechcete docházet "do školy"? Přijedeme za Vámi!
  • Chcete se učit ve dvou? Cena se nemění!
  • Přiveďte si parťáka, bude to mít zdarma!

 *Cena je individuální dle náročnosti kurzu

Efektivní jazykové kurzy

Firemní, individuální lekce cizích jazyků

Přejete si zdokonalit se ve znalostech cizího jazyka? Rádi byste se domluvili v práci nebo na dovolené? Hledáte výuku cizích jazyků pro Vaše zaměstnance? Navštivte jazykové kurzy Ttime s.r.o.! Nabízíme firemní - jak skupinové, tak i individuální jazykové kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny a španělštiny. Pro cizince realizujeme také výuku češtiny.

Jazykové kurzy pro firmy

Potřebujete zvládnout cizí jazyk na obchodní, technické či profesní úrovni? Navštivte Ttime firemní jazykové kurzy, které přizpůsobíme na míru přímo Vašim potřebám. Naše na míru připravené kurzy jsou vhodné pro pracovní týmy, zaměstnance, management společností a také pro jednotlivé podnikatele. Zdokonalte svůj pracovní tým v cizím jazyce!

Individuální výuka cizích jazyků

Máte ostych komunikovat ve skupině? Preferujete osobní výuku? Objednejte si individuální jazykové kurzy. S námi se naučíte číst i psát v cizím jazyce, zvládnete poslech, mluvený projev i konverzaci s rodilým mluvčím. Neobávejte se výuky cizích jazyků. S jazykovými kurzy Ttime s.r.o. cizí jazyky hravě zvládnete!

Cizí jazyky vyučujeme v centru metropole po celé Praze a širším okolí. Kromě Prahy realizujeme firemní jazykové kurzy i v Brně, Olomouci a v Ústí nad Labem. Zavolejte nám nebo napište a domluvte si termín jazykových kurzů.

Rozvoj soft skills v cizím jazyce

Ovládněte umění komunikace s kurzy jazykových dovedností

Přejete si zvládnout prezentace, obchodní jednání, firemní porady a další interpersonální komunikaci v cizím jazyce? Kurzy měkkých dovedností neboli soft skills rozvíjí komunikativnost, argumentaci i vyjednávací schopnosti.

Trénink komunikačních schopností

Trénink soft skills provádíme v anglickém, německém, ruském, francouzském, španělském i českém jazyce. Kurzy měkkých dovedností pomohou překonat jazykovou bariéru a zvládat obtížné komunikační situace. Připravíme Vás na prezentace v cizím jazyce i na efektivní vedení obchodních jednání. Naučíme vás obchodní etiku, vyjednávací taktiky a mnoho dalších dovedností.

Rozvoj emoční inteligence

Kurzy měkkých dovedností zároveň poskytují rozvoj emoční inteligence – EQ, která prohlubuje schopnost zvládání emočního chování a empatie. Rozvoj emoční inteligence umožňuje efektivně pracovat se zahraničními spolupracovníky i správně organizovat pracovní týmy. Koučing soft skills provádíme v našich učebnách v Praze 1 i přímo ve firmě klienta.

Rozvíjejte komunikační schopnosti své i svých zaměstnanců. Zvládejte lépe svůj pracovní tým. Využijte koučink soft skills v AJ a v dalších cizích jazycích (RJ, NJ, ČJ). Napište nám přes kontaktní formulář a rezervujte si termín výuky.

Personální jazykové audity

Využijte testování jazykových dovedností

Zjistěte úroveň jazykových dovedností ve firmě. Ověřte znalosti cizích jazyků u zaměstnanců i u uchazečů o zaměstnání. Investujte do zaměstnaneckých jazykových kurzů chytře a získejte přehled o efektivitě výuky i o pokroku ve Vašem firemním týmu.

Ověření jazykových znalostí

Testování jazykových znalostí slouží k rychlému ověření jazykových dovedností, k průběžnému sledování vývoje pokroku ve výuce a k měření její efektivity. Personální jazykové audity poskytují přehledné zjištění jazykové úrovně zaměstnanců ve firmě. Na základě jazykového auditu a stanovených cílů navrhneme optimální výukový plán.

Pravidelné i příležitostné testování

Jazykové audity realizujeme pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme pravidelné i příležitostné testování jazykových dovedností. Využíváme jak rychlé online testy, tak následný ústní jazykový audit, který lze provést v našich učebnách Ttime s.r.o. v Praze 1 nebo přímo ve vaší firmě.

Zjistěte úroveň jazykové vybavenosti zaměstnanců. Napište nám o termín jazykových testů.

Profesionální překlady a tlumočení

Poskytujeme tlumočnické a překladatelské činnosti

Součástí služeb jazykové agentury Ttime s.r.o. jsou profesionální překlady a tlumočení do všech běžných jazyků - anglický, německý, český, francouzský a další.

Jazykové překlady

Do angličtiny a němčiny překládáme dokumenty, návody, firemní korespondenci a další spisovou agendu. Naprostou součástí je diskrétnost a zachování obchodního tajemství.

Tlumočení

V rámci tlumočnické asistence nabízíme konsekutivní i simultánní tlumočení konferencí, obchodních jednání, slavnostních ceremoniálů, společenských setkání a dalších příležitostí.

Přejete si znát cenu tlumočnické práce a jazykových překladů? Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář.

Vzdělávací jazykovou agenturu Ttime s.r.o. naleznete v městské části Praha 1 v ulici Václavské náměstí 21.

Náš tým
Učitelé - Ttime

Mgr. Jana Fohlerová (jfohlerova@ttime.cz), PhDr. Alexandra Trochtová (atrochtova@ttime.cz)

Vlastní jazykovou agenturu Ttime jsme v roce 2008 založily po několika letech společné práce v jazykovém vzdělávání. Znaly jsme všechna úskalí, která tento byznys obnáší a věděly jsme, že toho není mnoho, co by nás ještě mohlo překvapit. Profesně se vzájemně doplňujeme a do naší agentury vkládáme pozitivní energii a radost. A věříme, že je to vidět jak na našich lektorech, tak na našich studentech.
Učitelé - Ttime

Josh Quinn, English teacher, Canada

I have many passions, but by far my deepest in life is discovering and conquering new languages. And thanks to this school's excellent organization, I have been able to both share and improve my linguistic knowledge through a wide variety of wonderful students as well as fellow teachers.
Učitelé - Ttime

Vít Bohal, English teacher, Canada

After my schooling at Charles University I positively jumped on the chance to work with the Ttime language school. A friend of mine was already employed and couldn't be happier with the way they ran things there - wonderful offices by Karlovo náměstí, a friendly atmosphere among some of the best teachers in Prague, and a great approach to interpersonal communication. I was set! If you are looking for affordable classes led by experienced teachers, Ttime is your school. With years of experience on the Czech market coupled with our proactive approach to teaching you are sure to get the service you crave. Whether it is English for business, travels, or just to keep your chops up to date, Ttime delivers.
Učitelé - Ttime

Djali Vesela, British

Ttime is an utterly friendly family-like company that focuses on high standard education and language services. Their methods ensure top-notch approach as well as true professionalism. On the top of that, Ttime staff appreciates my qualifications and supports me in my further professional growth. I have never experienced more pleasant long-term cooperation.
Učitelé - Ttime

Brian Mattison, American

Working at Ttime is truly an enjoyable experience  The atmosphere is truly collegial with everybody providing support to each other at all times. If there is an instance when you are in need of help, the answer is just around the corner.  Sasha and Jana provide the leadership and guidance necessary for the teachers to thrive.
Učitelé - Ttime

Hugo Banks, British

The reason that I like teaching at Ttime is that the school gives me the freedom to react flexibly to the needs of each student. I can tailor every course I teach to the individual or group that I am teaching. It means that we can work at our own speed on specific areas or needs exactly acording to the needs of the student rather than rushing or waste time going over things they already know. I can also modify my teaching style to whatever suits my students best for their own situation and temperament so that I get the most profress in the shortest time. Flexibility allows me to get results.
Učitelé - Ttime

Victoria McBurney, Irish

I enjoy working for Ttime because they take the time to consider the interests and learning styles of each individual student and match them with the most suitable teacher. This makes both the learning experience of the student and the teaching experience of the teacher enjoyable and interesting.
Učitelé - Ttime

Ana Maria Pardo, Spanish and English teacher, Colombian

Ttime is a great place for teaching, where quality is very important and you as a teacher feel appreciated . It has a friendly atmosphere even during the most hectic moments, and that's a hard thing to find these days. Teachers are constantly learning new things as well as students. It's the place where you feel someone's got your back, and you are not just any lecturer in a language school.
Učitelé - Ttime

Marta Lažánková, lektorka němčiny a češtiny pro cizince

Ttime je v současné chvíli jedinou jazykovou školou, se kterou spolupracuji. Poté, co jsem získala dostatečné profesní zkušenosti, abych si mohla vybírat - vybrala jsem si. A proč právě Ttime?  V Ttime probíhá komunikace s lektory na vysoce profesionální úrovni a zároveň tam panuje upřímně přátelská atmosféra. Všichni lektoři jsou vždy s úsměvem vítáni a pozváni a čaj či kafe a kus řeči. Lektor v Ttime není jen položka na seznamu, ale cítí ocenění své práce a svého přínosu k celkovému image školy. Osobně si velmi cením možnosti profesního růstu, který Ttime prostřednictvím organizování různých seminářů a workshopů svým lektorům umožňuje. Velkým přínosem jsou pro mě také studenti, se kterými se díky Ttime setkávám. Jedná se o vzdělané odborníky různých profesí, od kterých se během výuky dozvídám mnoho nových zajímavých věcí z jejich oboru či životních zkušeností.
Učitelé - Ttime

Hana Malečková, lektorka němčiny a francouzštiny

S jazykovou agenturou Ttime spolupracuji od jejího založení v roce 2008. Oceňuji obzvlášť výborně fungující a bezproblémovou komunikaci, a to i na vzdálenost 200 km. Ttime pro mě není jen "zaměstnavatelem", ale i přítelem. Věřím, že naše přátelství bude i v daších letech stále tak pevné!"
Učitelé - Ttime

Anna Slabá, lektorka ruštiny a češtiny pro cizince

V dětství jsem chtěla být výtvarnicí, pak ale převládla touha poznávat svět prostředníctvím jazyků. Vystudovala jsem filologii, zatímco malířství a ruční práce přešly do kategorie mých koníčků. Učila jsem děti v jazykovém lyceu, později i studenty na univerzitě, tlumočila jsem a překládala. Výuku a učení vnímám, na rozdíl od tlumočení a překladů, jako výrazně tvůrčí proces, což je pro mě svým způsobem návrat k umění a naplnění dětského snu. Proto nyní učím pro Ttime. 
Učitelé - Ttime

Eva Janouškovcová, lektorka chorvatštiny a srbštiny

Těší mě, že Ttime stále dokáže přijít s něčím novým. Ze své pozice lektora můžu říct, že jste mě před rokem po fairovém vstupním pohovoru velmi vstřícně přijaly. Oceňuji Vaši jasnou komunikaci a organizaci, je vždy dodrženo to, na čem se dohodneme. Jsem ráda, že jsem dostala možnost vést na základě dané struktury hodiny souvislou výuku, která přináší své výsledky. A ačkoli patří chorvatština mezi menší jazyky, našla si u Vás své místo jak v kurzech firemních, tak v kurzech pro veřejnost.
Učitelé - Ttime

Jitka Hanžlová, lektorka angličtiny

Protože mi umožňují dělat práci, která mě baví. Protože se díky nim setkávám se spoustou zajímavých lidí, ať už z řad studentů nebo lektorů. Protože mi poskytují potřebné zázemí k tomu, abych svoji práci mohla dělat pořádně, a to v krásných prostorách přímo v centru Prahy. A v neposlední řadě proto, že Ttime vedou dvě velmi příjemné dámy, které s člověkem jednají na rovinu a jako s partnerem a udělají maximum proto, aby vám ve všem vyšly vstříc.
Učitelé - Ttime

Martina Vybíhalová, lektorka francouzštiny

Učím již od roku 1999 a od té doby jsem vystřídala nemalý počet škol a vzdělávacích agentur. Vždy jsem po jisté době s úlevou ukončila spolupráci. Nikdy jsem také nenavázala žádné osobní kontakty. A pak jsem jednoho dne potkala Sašu Trochtovou a Janu Fohlerovou. A můj profesní svět se změnil od základů. Najednou jsem do zázemí školy chodila ráda a těšila se na kontakt s těmito prima holkami. Spolupráce trvá dodnes a až na jednu výjimku - jsem exkluzivní francouzštinářka Ttime. A jsem tomu ráda! Je to jediná škola, do které se těším – nejen na ty dvě milé „šéfky“, ale i na všechny lektory, které byly schopny svou pozitivní energií do školy přitáhnout. Veškerá komunikace se děje na úrovni osobní, administrativa je přesná, efektivní a zároveň jednoduchá.
Učitelé - Ttime

Vladimíra Kreuzerová, lektorka němčiny a češtiny pro cizince

Velmi stručně řečeno: vstřícné a milé vedení, příjemní kolegové a chytří studenti. Co víc si přát.
Učitelé - Ttime

Milada Sovová, lektorka angličtiny

V této jazykové škole pracuji od samého počátku a neměnila bych. Škola je umístěna v hezkých prostorách, které poskytují příjemné prostředí pro lektory. Zejména ale oceňuji vztah mezi vedením školy a lektory, který je založen na korektním, laskavém a vstřícném přístupu. Jak paní ředitelka, tak slečna asistentka se snaží v rámci svých možností vycházet lektorům vstříc a pomáhat jim při jejich práci. Případné problémy se řeší věcně a objektivně, což jsem v jiných jazykových školách postrádala.
Učitelé - Ttime

Martina Frýbortová, lektorka angličtiny

Proč učím ráda pro Ttime?
Protože dávám přednost komornější přátelské atmosféře před anonymitou velkých škol. 
Protože se mi líbí způsob vedení, díky kterému máme, my lektoři, důvěru při organizaci svých hodin a dostatek pracovních příležitostí.
Protože je tady moje práce oceněna. 
A protože máme fajn večírky:)
Učitelé - Ttime

David Svehlik, American

I’m a teacher by day and musician by night. When you play in a band, you have to work like a family, effective communication and teamwork is absolutely necessary. Working for Ttime is great because it’s also like being in a band. We’re not just colleagues but also friends, which creates a very warm environment to work in. As the saying goes: “It’s not quantity but quality that matters”.
Učitelé - Ttime

Rod Grover, Canadian

Having used English in my work as an artist, writer and performer for years, Ttime offers me an excellent opportunity to teach and motivate students to enjoy a world communicated in English. There is some distance between Czech and English, but students like the challenge and helping them reach their goals in language skills and knowledge is a satisfying part of my job.
Učitelé - Ttime

Peter Bajči, lektor angličtiny

Lektorství se věnuji déle než 6 let, mám složenou zkoušku CPE a bohaté zkušenosti v oblasti business English. V jazykové agentuře Ttime jsem našel stabilního partnera pro výuku jazyků. Kurzy jsou vždy bezvadně zorganizované a studenti i lektoři tak ví, že vše proběhne bez komplikací a ke vzájemné spokojenosti.
Učitelé - Ttime

Nela Pochová, lektorka ruštiny a češtiny pro cizince

Na práci, kterou pro Ttime vykonávám, mě baví rozmanitost, možnost zkoušet nové věci, vytvářet kurzy „na míru“ tak, aby co nejvíc vyhovovaly potřebám a požadavkům studentů. Největším, z mého hlediska, devizami Ttimu je přátelské, téměř rodinné prostředí a citlivý individuální přístup nejen k zákazníkům, ale hlavně k nám, vyučujícím. Učitelů a jejich práce si zde cení a považují. Je mi ctí, že můžu být součástí lektorského týmu Ttime.

Již jsme odučili

9378dní

2hodin

48minut

26sekund

Nejen tyto klienty

Napište nám!